Hypo Král

Srovnávač hypoték
po-pá 8:00 - 17:00
ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

HYPOTEČNÍ RÁDCE

Průvodce hypotékou

Současně s Vámi zde právě hledá financování 152 zákazníků. Uživatelské recenze.

1. PŘEMÝŠLÍM O HYPOTÉCE

Plánujete vlastní královské bydlení, ale nechcete s hypotékou udělat chybu? Rádi byste zhodnotili své finance, ale chcete nejprve znát všechny vaše možnosti? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, jste tu správně!

2. VÝBĚR HYPOTÉKY

Financování vašeho království pomocí hypotéky je vlastně docela snadné. Hlavním základním kamenem je výběr banky, která vám sestaví nabídku přímo na míru.

3. SJEDNÁNÍ HYPOTÉKY

Vybrali jste si ten nejvýhodnější úvěr a na řadě je realizace vlastního bydlení? S naším hypotečním rádcem o vás bude královsky postaráno. Pomůžeme vám se všemi formalitami, abyste se mohli plně věnovat uskutečnění svého snu.

4. ČERPÁNÍ HYPOTÉKY

Podepsali jste úvěrovou smlouvu a další potřebné formality? Pak se konečně dostáváte k tomu nejdůležitějšímu – získání financí k vašemu vysněnému bydlení.

5. SPLÁCENÍ HYPOTÉKY

Jsme si vědomi toho, že v životě mohou nastat různé nečekané situace. Nebojte se tedy obrátit na našeho hypotečního rádce s jakýmkoliv problémem. Ať už to bude například neschopnost splácet, nebo budete chtít svůj úvěr splatit dříve, vždy najdeme společné řešení.

6. REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Máme pro vás i možnost refinancování. Pokud již hypotéku máte, ale nejste s ní spokojeni, obraťte se na nás a společně sestavíme lepší podmínky splácení.