Hypo Král

Srovnávač hypoték
775 508 508
po-pá 8:00 - 17:00
ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

5. SPLÁCENÍ HYPOTÉKY

Současně s Vámi zde právě hledá financování 194 zákazníků.

Jsme si vědomi toho, že v životě mohou nastat různé nečekané situace. Nebojte se tedy obrátit na našeho hypotečního rádce s jakýmkoliv problémem. Ať už to bude například neschopnost splácet, nebo budete chtít svůj úvěr splatit dříve, vždy najdeme společné řešení.

JAK SPLÁCET?

Celý proces splácení probíhá bezhotovostně a podobně jako u jiných úvěrů provádíte platbu hypotéky měsíčně. Pokud chcete mít jistotu, že vaše splátka odejde v termínu, zadejte si trvalý příkaz k úhradě.

JISTOTA SCHOPNOSTI SPLÁCET

Protože je naší prioritou zajistit hypotéku vašim požadavkům a možnostem na míru, nestane se tak, že byste ji nezvládli pokrýt ze svých měsíčních příjmů.
Pro pohodlné a jistější splácení můžete využít i pojištění schopnosti splácet, kdyby se náhodou stalo, že přijdete o svůj příjem.

PŘEHLED SPLÁCENÍ

Každý měsíc získáte kompletní přehled o stavu vaší královské hypotéky. Budete tak vždy v obraze a svou investici budete mít stále pod kontrolou.

KRÁLOVSKÉ VÝHODY PŘI SPLÁCENÍ

Víte, že díky splácení hypotéky můžete ušetřit na daních? Stačí, když potvrzení o zaplacených úrocích přiložíte ke svému daňovému přiznání. V každé situaci vám rád pomůže náš hypoteční rádce.