Hypo Král

Srovnávač hypoték
775 508 508
po-pá 8:00 - 17:00
ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

2. VÝBĚR HYPOTÉKY

Současně s Vámi zde právě hledá financování 132 zákazníků.

Financování vašeho království pomocí hypotéky je vlastně docela snadné. Hlavním základním kamenem je výběr banky, která vám sestaví nabídku přímo na míru.

JAKÉ MUSÍM SPLŇOVAT PODMÍNKY?

Aby banka získala reálný obraz o vašich možnostech, ověří schopnost splácet z bankovních registrů a porovná vaše příjmy a výdaje. O výši poskytnuté částky také rozhodují vaše dosavadní závazky a jejich splácení.

JAK VYSOKÁ MŮŽE BÝT MÁ HYPOTÉKA A JAK DLOUHO BUDU SPLÁCET?

Běžná doba splácení bývá mezi 20 až 30 lety, ale hypotéku si můžete nastavit přesně podle vašich potřeb a na míru. Měsíční splátka je odvozena od doby splatnosti a výše úrokové sazby, která se liší dle fixačního období. Čím delší si nastavíte dobu splácení, tím nižší bude vaše měsíční splátka. Využijte naší hypo kalkulačky a zjistěte, která hypotéka vyhovuje vašim potřebám.

VÝBĚR VHODNÉ BANKY

Banka by vám měla cestu za vysněným domovem co nejvíce usnadnit, a proto vám pomůžeme najít tu nejvýhodnější nabídku. Důležité je mít kvalitní informace o podmínkách dané banky.

VYŽADUJTE FLEXIBILITU A POHODLÍ

Využijte služeb hypotečního rádce, který vám bude vždy k dispozici. Nestane se vám tak, že si nebudete vědět rady s množstvím dokladů a dokumentů, které je nutné předložit bance.

INDIVIDUALITA JE KLÍČ KE SPOKOJENOSTI

Rádi vám pomůžeme k cestě za královskou hypotékou na míru. Hypotečních úvěrů je sice spousta, ale i přesto se může stát, že vám žádný z nich nebude vyhovovat. Pro jasnější představu využijte naši hypo kalkulačku, která vám spočítá hypotéku z pohodlí domova.