Hypo Král

Srovnávač hypoték
po-pá 8:00 - 17:00
ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

6. REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Současně s Vámi zde právě hledá financování 187 zákazníků. Uživatelské recenze.

Máme pro vás i možnost refinancování. Pokud již hypotéku máte, ale nejste s ní spokojeni, obraťte se na nás a společně sestavíme lepší podmínky splácení.

TOUŽÍTE PO ZMĚNĚ?

Neváhejte využít naši hypo kalkulačku a vypočítejte si, kolik můžete s refinancováním ušetřit. V okamžiku si vyberete tu nejvýhodnější nabídku vám na míru.

JAK REFINANCOVAT?

Je to snadné. Výhodnější splátky vypočítáte na naší hypo kalkulačce a na pomoc vám kdykoliv bude hypoteční rádce na telefonu. Nová banka vám pak pomůže splatit stávající hypotéku a pomůže s vyřízením nutných formalit. Této bance potom splácíte hypotéku s novými a královskými podmínkami.

PŘEHLED SPLÁCENÍ

Protože přehled je důležitý, získáte každý měsíc výpis z hypotečního úvěru. Nestane se vám tak, že byste neměli věci pod kontrolou a nad vaší investicí budete mít neustálý přehled.

KRÁLOVSKÉ VÝHODY PŘI SPLÁCENÍ

Hypotéka s sebou nese i výhody. Věděli jste, že díky potvrzení o zaplacených úrocích můžete ušetřit na daních? Stačí, když potvrzení předložíte ke svému daňovému přiznání. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na hypotečního rádce!