Hypo Král

Srovnávač hypoték
po-pá 8:00 - 17:00
ZDARMA vyřízení hypotéky na klíč

Typy hypoték

Současně s Vámi zde právě hledá financování 179 zákazníků. Uživatelské recenze.

Každý touží po něčem jiném, a proto je hned několik typů hypoték. Všechny se od sebe liší a každá je vhodná pro něco jiného. Abychom vám usnadnili rozhodování a vybírání hypotéky na míru, je tu pro vás hypoteční rádce, se kterým o vás bude královsky postaráno.

 

HYPOTÉKA NA BYT

Sníte o vlastním královském bydlení? Díky naší výhodné hypotéce si ho budete moci dopřát. Financujte hypotékou své bydlení, ať už toužíte po bytě nebo vlastnickém podíle. Se splátkami na míru vám pomůže naše hypo kalkulačka a hypoteční rádce na telefonu.

HYPOTÉKA NA RODINNÝ DŮM

Chystáte se kupovat, stavět nebo rekonstruovat vlastní dům? S naší hypotékou na míru o vás bude královsky postaráno. Využijte naší hypo kalkulačku a zjistěte, za jakých podmínek budete o krok blíž ke splnění vašeho snu.

HYPOTÉKA NA POZEMEK

Ať už jsou vaše stavební plány jakékoliv, s námi získáte tu nejlepší hypotéku na trhu. Ověřte si své možnosti prostřednictvím naší hypo kalkulačky, která vám přesně vypočítá, za jakých podmínek můžete královskou hypotéku na míru získat.

AMERICKÁ HYPOTÉKA

Půjčte si na cokoliv a s lepším úrokem, než u běžné hypotéky. S americkou hypotékou si budete žít jako král. Využijte ji třeba na nákup nového auta, vysněné dovolené či vybavení domácnosti. Je pouze na vás, k čemu získané finance použijete, účel bance totiž vůbec nesdělujete.

HYPOTÉKA NA NÁJEM

Investujte chytře do nemovitosti za účelem pronajímání. Hypotéku na nájem můžete využít na koupi nemovitosti, výstavbu, rekonstrukci nebo vypořádání spoluvlastnických podílů. Najděte s námi nejvýhodnější nabídku na trhu, stačí použít naší hypo kalkulačku.

HYPOTÉKA PRO PODNIKATELE

Jste podnikatel a toužíte po hypotéce? Abyste hypotéku získali budete potřebovat daňová přiznání. S námi najdete vhodné řešení i pokud podnikáte krátce a vaše příjmy nejsou zatím dostatečně vysoké. Kontaktujte našeho hypotečního rádce s časovým předstihem, aby vám doporučil postup na následující měsíce k snadnějšímu získání královské hypotéky.

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Nevyhovuje vám výše splátek nebo úroků u stávající hypotéky? Využijte naší hypo kalkulačky a zjistěte, kolik můžete ušetřit. Díky naší hypo kalkulačce v okamžiku zjistíte, kolik měsíčně můžete refinancováním ušetřit. Stačí zadat vaše kritéria a získáte přehled všech bank a jejich nabídek.

HYPOTÉKA NA VÝSTAVBU/REKONSTRUKCI

Je stavba nebo rekonstrukce bydlení na dosah? Nasaďte tomu korunu s naší hypotékou přímo na míru. Z pohodlí domova ověřte své možnosti a nastavte si výši splátek i dobu splácení dle vašich požadavků. Pomůžeme vám s výběrem toho nejvýhodnějšího úvěru na trhu, abyste se mohli pustit do realizace vašeho projektu.

KONSOLIDACE PŮJČEK

Ztrácíte kontrolu nad svými pohledávkami? Využijte s námi služby konsolidace půjček a optimalizujte své měsíční náklady. Slučte si jednoduše všechny půjčky a měsíčně plaťte dohromady jednu splátku s královským úrokem.